Nasze zajęcia

Gordonki - zajęcia umuzykalniające dla najmłodszych

Zajęcia polegają na stymulowaniu rozwoju muzycznego dzieci głównie za pomocą śpiewu. Ich głównym celem jest rozwój zdolności muzycznych i kształtowanie języka muzycznego, a za ich pomocą wspieranie wszechstronnego rozwoju dziecka.

Sensoplastyka

Zajęcia wpływające na stymulację zmysłów dziecka: wzroku, słuchu, dotyku, węchu i smaku poprzez wykorzystywanie bezpiecznych produktów spożywczych. Podstawą zajęć jest pełna swoboda i wolność wyboru – maluch decyduje czym i w jaki sposób będzie się bawił. Brudzimy się na boso, w przeznaczonych do tego ubraniach, nie zakładamy fartuszków, aby w żaden sposób nie ograniczać dzieci.

Język angielski

Zajęcia oparte są na zabawie, tańcu, słuchaniu piosenek, wspólnym śpiewaniu, ilustrowaniu ruchem treści piosenek, opisywaniu ilustracji. Głównym celem zajęć jest zapoznanie dzieci z „melodią” języka angielskiego i brzmieniem jego słów.

Zajęcia logopedyczne

Zajęcia mają na celu zapobieganie powstawaniu zaburzeń mowy oraz niwelowanie istniejących już nieprawidłowości. Dzieci poprzez różne zabawy logopedyczne ćwiczą oddech, usprawniają aparat artykulacyjny, a także aparat mowy.