Rekrutacja, zapisy do żłobka i przedszkola - Warszawa

Baśniowa Dolina to placówka w Warszawie, w ramach której działają żłobek i przedszkole. Wybór odpowiedniej instytucji zapewniającej opiekę i edukację często jest trudny, choć najczęściej podyktowany jej renomą lub względami logistycznymi. Rekrutacja u nas trwa cały rok aż do wykorzystania wolnych miejsc. Podstawową czynnością jest wypełnienie formularza, który znajduje się na tej stronie. O przyjęciu dziecka do żłobka lub przedszkola decyduje kolejność zgłoszeń. Przyjmujemy dzieci od 1 do 6 roku życia. Po podpisaniu umowy następuje wpisanie na listę.

Jakie kroki należy wykonać, aby zapisać dziecko do naszego żłobka lub przedszkola?

Aby wziąć udział w rekrutacji do przedszkola czy żłobka Baśniowa Dolina w Warszawie nie obowiązują rejonizacja ani sztywne ramy czasowe. Nasza procedura wygląda następująco:
Wypełnij formularz kontaktowy. Czekaj na kontakt mailowy lub telefoniczny z naszej strony.

Umów się na spotkanie z dyrektorem placówki, aby poznać szczegóły naszej oferty.

Podejmij decyzję czy nasze przedszkole lub żłobek jest najlepszym miejscem dla Twojego dziecka. Podpisz umowę i gotowe.

Zachęcamy również do skorzystania z zajęć adaptacyjnych: integracyjnych i tanecznych, które pozwolą dziecku wstępnie poznać nowe miejsce, opiekunów oraz rówieśników.

Dlaczego warto zapisać dziecko do naszego żłobka lub przedszkola?

Jako placówka oświatowa podlegamy nadzorowi władz oświatowych i sanitarnych, co oznacza, że w zakresie podstawowej edukacji czy wyposażenia musimy spełniać te same normy, co państwowe instytucje.


Dzieciom, które trafią w ramach rekrutacji do naszego żłobka czy przedszkola zapewniamy dobre warunki do nauki, zabawy i poznawania świata, uwzględniając różnice w ich psychofizycznym rozwoju. W Baśniowej Dolinie czeka na nie przyjazna i ciepła atmosfera, w której będziemy dążyć do wychowania najmłodszych na samodzielne, autonomiczne jednostki, które w przyszłości poradzą sobie z różnymi trudnościami życia codziennego.


Z pewnością wielkim ułatwieniem dla rodziców i opiekunów jest to, że funkcjonujemy przez cały rok. Natomiast ograniczona liczebność dzieci w grupach pozwala na skuteczną komunikację z nimi oraz poświęcenie im większej uwagi. Jeśli wymagają stosowania rozmaitych diet, zapewniamy im ten komfort.


Jeżeli są Państwo na etapie rekrutacji do przedszkoli w Warszawie, zachęcamy do zapoznania się z ofertą naszej Baśniowej Doliny!

Zapraszamy!