Zajęcia i opłaty

Jeśli chcą Państwo wiedzieć, jaki jest koszt za usługi Baśniowej Doliny, poniżej dostępne są wszystkie najważniejsze informacje. Czesne za przedszkole i żłobek, mieszczące się na warszawskiej Białołęce przy ulicy Mańkowskiej 12A, zależy m.in. od czasu, jaki dziecko spędzi w ciągu 1 dnia pod naszą opieką oraz dodatkowych zajęć, w których podopieczni mogą brać udział. Jednocześnie zapewniamy atrakcyjne zniżki dla rodzeństwa.

 

Ofertę opracowaliśmy tak, aby dostosować się do oczekiwań Klientów zainteresowanych profesjonalną opieką nad maluchami. W podstawowej cenie mieszczą się m.in. lekcje języka angielskiego i rytmiczno-muzyczne. Dzieci również mają zapewnione zajęcia grupowe z logopedą, jak i gimnastykę, która pozwala pracować nad prawidłową postawą ciała. W ramach czesnego maluchy uczestniczą też w licznych zabawach i ćwiczeniach rozwijających ich kreatywność oraz wiedzę o otaczającym ich świecie. Pełna lista dostępna jest poniżej. Dbamy także o prawidłowe wyżywienie – dzieci przebywające w przedszkolu i żłobku mają zapewnione 3 posiłki dziennie, w tym dwudaniowy obiad.

 

Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą

 

Podopieczni Baśniowej Doliny mają również możliwość skorzystania z dodatkowo płatnych lekcji – warsztatów plastycznych, tańców czy sztuk walki. Dzięki temu mogą Państwo dobrać zajęcia do indywidualnych zainteresowań swojej pociechy. To jednak, czy dana grupa zostanie aktywowana, zależy też od liczby chętnych.
Zachęcamy do skorzystania z usług naszej placówki. Gwarantujemy, że cena za żłobek i przedszkole jest bardzo atrakcyjna w porównaniu do czesnego w podobnych ośrodkach w Warszawie. Jeśli mają Państwo pytania dotyczące oferty – chętnie udzielimy na nie odpowiedzi. Zapraszamy do kontaktu!

Opłaty związane z pobytem dziecka w przedszkolu obejmują:

Czesne
przedszkole

800 / miesięcznie
  • Zawiera pobyt dziecka w przedszkolu
    w godzinach 7:00-18:00

Czesne
żłobek

950 / miesięcznie
  • Zawiera pobyt dziecka w żłobku
    w godzinach 7:00-18:00

Czesne
żłobek

750 / miesięcznie
  • Zawiera pobyt dziecka w żłobku
    do 6 godzin dziennie

Wyżywienie w żłobku oraz przedszkolu wynosi 16zł / dziennie.

Zniżka dla rodzeństwa: czesne jest pomniejszone o 100 zł na każde dziecko.

W ramach czesnego dzieci uczestniczą w:

Dzieci mają zakupione książki, przybory plastyczne oraz pomoce dydaktyczne.

Dzieci mogą uczestniczyć w zajęciach dodatkowych – płatnych:

Poszczególne zajęcia będą odbywały się, gdy zbierze się odpowiednia ilość chętnych.

Przedszkole zapewnia 3 posiłki dziennie:

W przypadku zgłoszenia nieobecności dziecka dokonywany jest zwrot stawki żywieniowej za każdy dzień nieobecności.

Czesne opłacane jest z góry gotówką lub przelewem na konto przedszkolne do piątego dnia każdego miesiąca z dopiskiem: Opłata za przedszkole (podać m-c, rok),(wpisać imię i nazwisko dziecka).